top of page

Kurumsal

Vizyonumuz

Ar-Ge çalışmaları sayesinde rakiplerden farklılaşarak paydaşlarının beklentilerini en üst düzeyde karşılayan ve öncelikli tercih edilen bir marka olmak.

Misyonumuz

Sektöründe yenilikçi, gelişime açık, paydaşlarının ve müşterinin isteklerini ön planda tutan, çevreye karşı duyarlı, dürüst, ilkeli, güvenilir, çalışkan ve araştırıcı olmayı firma kültürü olarak benimseyerek müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktır.

d3d5b7e0-b0f4-46b2-8873-d7c74cc1f088.jpg

AR-GE Departmanımız

Maliyetlerin yükseldiği, kaliteli ve yüksek teknoloji ürünlerinin talep edildiği yeni ekonomide verimlilik ve nitelikli insana yapılan yatırım ön plana çıkıyor. Bugünün işletmelerinin yarın da ayakta kalabilmesi ve kendini geliştirebilmesi için değişimin merkezinde olması gerekiyor. İşletmeleri yarına taşıyacak en önemli fırsatlardan biri de, işletmelerin Ar-Ge departmanlarıdır.

Firmamızda faaliyet gösterdiği sektörde Ar-Ge departmanı ile, hem mevcut müşteri istekleri doğrultusunda hem de sektörel yenilikleri dikkate alarak çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Okandan Cam olarak hedefimiz Ar-Ge departmanımız ile birlikte, değişen tüketici talepleri ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti prensibimiz doğrultusunda ürün değişikliklerini, güncelleştirmelerini gerçekleştirmek, pazar ihtiyaçlarına zamanında ve ekonomik olarak cevap vermek, en hızlı ve en düşük maliyetle ürün geliştirmek ve kalite iyileştirme çalışmalarını yürütmektir.

bottom of page